Kontakt KK Stav na Facebooku!

Pryskyřičné podlahy a povrchy

Pryskyřičné úpravy podlahových konstrukcí nacházejí své uplatnění v provozech, kde kvůli zvýšeným nárokům na chemické a fyzikální vlastnosti (úkapy olejů, pohonných hmot, odolnost vůči přípravkům pro průmyslové čištění a desinfekci, kyselinám a zásadám až do vysokých koncentraci) samotná betonová deska již nepostačuje. K dalším požadovaným vlastnostem mohou být přiřazeny bezprašnost, nenasákavost, hodnota smykového tření – protiskluznost, antibakteriální schopnosti (polyuretany-PU), pružnost, ale i vysoká tvrdost a vodivost (antistatické).

Rovněž se používají při opravách a sanacích opotřebených a poškozených finálních nášlapných vrstev zejména průmyslových podlah ve výrobních a skladovacích provozech všech typů, od tiskárenské výroby, přes textilní až po chemickou výrobu, ale také v prodejnách, nemocnicích, školách a úřadech.

Pro každý konkrétní požadavek se volí odpovídající specifikace podlahových systémů – na bázi epoxidu, MMA – metylmetakrylátových pryskyřic či polyuretanu. Podlahové systémy, ale i jednotlivé pryskyřice pro konkrétní aplikace mohou být rovněž na směsné bázi, např. MMA – PU (rychlost zrání a pružnost), čímž se jejich vlastnosti pro konkrétní použití vylepšují. Modifikované pryskyřice, které nabízíme, jsou produkty nejvyspělejších světových výrobců syntetických hmot pro stavebnictví.

Mohlo by Vás také zajímat:

Dekorativní podlahy

Systém dekorativních podlah nachází své široké uplatnění v občanské a bytové výstavbě, ale také v průmyslových provozech s estetickými požadavky, či při sanačních pracek na schodišťových stupních a chodbách.

Více naleznete zde

Míchání chipsů pro dekorativní podlahy

Více naleznete zde

Míchání písků pro dekorativní podlahy

Prohlédněte si vzorník dekorativních podlah. Můžete si také online namíchat vlastní odstín podlahy.

Více naleznete zde

Epoxidové podlahy

Jedním z hlavních použití těchto podlahových systému jsou výrobní haly, potravinářský průmysl, chemické provozy, výstavní plochy, garážová stání, supermarkety a další.

Více naleznete zde

MMA podlahy

Podlahové systémy s MMA pryskyřic nacházejí své uplatnění převážně v sanaci starých a poškozených podkladních vrstev.

Více naleznete zde

Antistatické podlahy

Antistatické podlahy se řadí mezi specifické podlahové systémy, které vynikají mírnou elektrickou vodivostí a jsou zejména vhodné tam, kde je nutné zabránit vzniku elektrostatického výboje, který by mohl způsobit potíže při výrobě a skladování.

Více naleznete zde

Polyuretanové podlahy

Polyuretanové podlahové systémy vynikají především díky svým vlastnostem, jako je vysoká chemická odolnost, jsou antibakteriální a působí i esteticky. Jedná se velkou škálu různých systémů na bázi polyuretanových pryskyřic

Více naleznete zde

Vzorník RAL

Prohlédněte si stupnici barev RAL.

Více naleznete zde

Vzorník RAL - místnost

Prohlédněte si, jak může Vaše podlaha vypadat přímo v místnosti pomocí naší aplikace se stupnicí barev RAL.

Více naleznete zde
pro mobil / tablet klasicky

design a kód wedipa.com