Kontakt KK Stav na Facebooku!

Pancéřové podlahy se vsypem

Pancéřové betonové podlahy se vsypem nacházejí své nejčastější uplatnění téměř u všech typů průmyslové výstavby, ať to jsou výrobní a skladovací haly, včetně těžkých provozů, dále v administrativních budovách, obchodních centrech, garážových a parkovacích stáních či venkovních prostorách.

U těchto druhů podlahových desek je minimální konstrukční výška podlahové desky 80 mm, která je dále charakterizována druhem požadovaného zatížení (statické, dynamické), geologickými poměry atd. Mocnosti takto prováděných betonových podlah dosahují 80–350 mm, v závislosti na výše zmíněných aspektech.

Výsledný povrch vykazuje větší míru obrusu, tvrdosti, vyšší odolnost proti rázům a zvýšenou odolnost proti vsakování kapalin (oleje, maziva, rozpouštědla apod.).

Takto požadované úpravy je dosaženo zahlazením suché směsi obsahující speciální druhy cementu, plniv a chemických příměsí.

Výhodou těchto druhů podlahových konstrukcí je jejich relativně příznivá cena, rychlost provedení, možnost vysokého provozního zatížení, snížená prašnost, zvýšená odolnost proti rázům, zvýšená odolnost proti vsakování agresivních látek a možnost barevného provedení finálního povrchu.

V případě požadavků na větší míru tvrdosti a obrusnosti finální vrstvy je možno použít vsypové materiály s větším obsahem metalických a korundových částic.

Pancéřová podlaha se vsypem se ošetřuje pomocí ochranného nástřiku na acetylenové bázi, který zabraňuje rychlému odpařování záměsové vody tak, aby se eliminovala tvorba smršťovacích mikrotrhlinek.

Následná betonová deska je rozdilatována podle potřeb a doporučených norem ČSN, aby v ní nedocházelo ke vzniku nahodilých trhlin. Ve speciálních případech lze provádět i bezespárou úpravu betonové desky.

Dodávku pancéřových betonových podlah jsme Vám samozřejmě schopni nabídnout „na klíč“ – od statického výpočtu podle typu provozu, izolací všech druhů podle požadavků až po finální betonovou desku.

Denní záběr daných prací je až 2 500 m2, záleží na složitosti provádění, technologických možnostech atd.

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
pro mobil / tablet klasicky

design a kód wedipa.com